Datum:

Tijd:

Plaats:

Bad:

Soort:

Voor wie

Uitslagen

10 september   Apeldoorn De Sprenkelaar Sprintbokaal A + B  Uitslagen
16 september   Wapenveld Berghuizerbad Minioren-jun circuit 1 A + B minioren-junioren  Uitslagen
16 september   Dedemsvaart De Kiefer Limiet A + B  Uitslagen
24 september  14:00 Eindhoven PvdH Zwemstadion NK Estafette    Uitslagen
30 september  16:30 Wageningen   NZC deel 1  A + B  Uitslagen
             
7 oktober   Vaassen De Koekoek Swimkick/minioren circuit    Uitslagen
7 oktober   Dedemsvaart De Kiefer Limiet A + B  Uitslagen
7 oktober   Kampen   ZMC Masters  Uitslagen
14 oktober   Barneveld Veluwehal Jun/jeugd/sen1 A + B  
20-22 oktober   Amsterdam Sloterparkbad Swim Cup (25m)    
28 oktober       LAC deel 1  A + B  
28 oktober    Nijmegen Erica Terpstra Limiet KB A + B  
28 oktober   Wapenveld Berghuizerbad Miniorenmeet Minioren  
29 oktober   Amsterdam Sloterparkbad Team Speedo NL Event Junioren / jeugd  
             
4 november   Barneveld Veluwehal  Jun/jeugd/sen 2 A + B  
11-12 november   Nijmegen Erica Terpstra Regio kampioenschappen    
18-19 november   Nijmegen Erica Terpstra Regio kampioenschappen    
21 november   Nunspeet De Brake Club kamioenschappen A + B  
25 november       Regio minioren club meet    
25 november   Nijkerk Bad Bloemendaal LAC deel 2 A + B  
25-26 november     Amsterdam Sloterparkbad Martinez Cup  Junioren/jeugd/senioren  
28 november   Nunspeet De Brake Club kampioenschappen A + B  
             
2 december       Minioren sprint-wedstrijd Minioren  
9 december   Lelystad De Koploper ZMC Masters  
9 december   Wapenveld Berghuizerbad Minioren-jun circuit 2 A + B minioren - junioren  
14-17 december     Eindhoven PvdH zwemstadion NJJK Korte Baan A  
16-17 december       GBK A + B  
16 december        Miniorenmeet Minioren  
21-23 december   Hoofddorp Sportcomplex Koning Willem-Alexander   ONK A  
28-30 december   Maastricht   Swimmeet Maastricht A + B   
             
6 januari    Zwolle De Vrolijkheid  ZMC Masters  
13 januari   Wapenveld Berghuizerbad NZC deel 2 A + B  
18-21 januari   Terneuzen    ONK Masters korte baan Masters  
20 januari    Barneveld Veluwehal Jun/Jeugd/Sen 3  A + B  
27 januari   Dronten   LAC deel 3 A + B  
27 januari   Vaassen De Koekoek Swimkick/minioren 2 Minioren