Datum:

Tijd:

Plaats:

Bad:

Soort:

Voor wie

Uitslagen

09-09-18   Apeldoorn Sprenkelaar Sprintbokaal A en B groep  
15-09-18   Apeldoorn Sprenkelaar Juniorenmeet A en B groep  
22-09-18    Dedemsvaart   Limietwedstrijd A en B groep  
22-09-18   Vaassen  De Koekkoek Minioren-Junioren Circuit 1 A/B en min/jun groep  
23-09-18   Eindhoven   NK Estafette senioren A groep  
29-09-18    Kampen    ZMC Masters  
30-09-18    Eindhoven    NK Estafette min/jun  A groep  
             
06-10-18  16:15 Doetinchem    Nationale competitie 1  A en B groep  
13-10-18  14:00  Wapenveld  Berghuizerbad Swimkick minioren 1 A en B groep  
13-10-18 14:15  Dronten Overboord LAC deel 1  A en B groep  
20-10-18    Barneveld Veluwehal Jun/Jeugd/Sen circuit 1 A en B groep   
27-10-18  16:30 Apeldoorn Sprenkelaar miniorenmeet Minioren  
27-10-18    Wezep   Meerkamp deel 1 Jun/Jeugd/Sen  
27-10-18    Emmeloord Bosbad ZMC Masters  
             
03-11-18    Culemborg De Waterlinie Jun/Jeugd/Sen circuit 2 A en B groep  
10-11-18  16:30 Apeldoorn Sprenkelaar  LAC deel 2 A en B groep  
17-11-18    Nijmegen  Erica Terpstra  Regiokampioenschappen    
18-11-18    Almere-Poort   ZMC Masters   
18-11-18    Nijmege Erica Terpstra Regiokampioenschappen    
19-11-18   Nunspeet De Brake Club kampioenschappen A en B groep  
24-11-18    Nijmegen Erica Terpstra Regiokampioenschappen    
25-11-18    Nijmegen Erica Terpstra Regiokampioenschappen    
27-11-18    Nunspeet  De Brake Club kampioenschappen A en B groep  
             
01-12-18    Vaassen  De Koekkoek Juniorenmeet A en B groep  
01-12-18    Amsterdam   Martinez Cup Jun/Jeugd/Sen  
01-12-18    Nijkerk   Meerkamp deel 2 Jun/Jeugd/Sen  
02-12-18    Amsterdam   Martinez Cup Jun/Jeugd/Sen  
08-12-18  14:00  Wapenveld Berghuizerbad Minioren-Junioren circuit 2 A/B en min/jun groep  
08-12-18    Lelystad   ZMC Masters  
13-12-18   Eindhoven   NJJK korte baan Jun/Jeugd  
14-12-18    Eindhoven   NJJK korte baan  Jun/Jeugd  
15-12-18    Eindhoven   NJJK korte baan Jun/Jeugd  
15-12-18    Zutphen De IJsselslag GBK    
15-12-18   Dronten Overboord  Miniorenmeet Minioren  
16-12-18   Eindhoven   NJJK korte baan Jun/Jeugd  
16-12-18    Zutphen De IJsselslag GBK    
21-12-18    Tilburg   ONK    
22-12-18    Tilburg   ONK     
23-12-18    Tilburg   ONK    
28-12-18    Maastricht   Swimmeet A en B groep  
29-12-18    Maastricht   Swimmeet A en B groep  
30-12-18    Maastricht   Swimmeet A en B groep  
             
06-01-19    Amersfoort  Amerena  ZMC Masters  
12-01-19  14:30  Vaassen  De Koekkoek Nationale competitie 2  A en B groep  
19-01-19    Ede De Peppel Jun/Jeugd/Sen circuit 3 A en B groep  
19-01-19    Nijmegen   Limietwedstrijd 50m    
24-01-19    Zwolle    ONMK korte baan Masters  
25-01-19    Zwolle   ONMK korte baan Masters  
26-01-19    Zwolle   ONMK korte baan   Masters  
26-01-19  15:30  Nijkerk Badbloemendal LAC deel 3 A en B groep  
26-01-19    Vaassen  De Koekkoek Swick/minioren deel 2 A en B groep  
27-01-19    Zwolle   ONMK korte baan  Masters  
             
02-02-19    Hengelo Twentebad Regio estafettekampsch.    
02-02-19    Harderwijk De Sypel Meerkamp deel 3 Jun/Jeugd/Sen  
09-02-19  14:00 Wapenveld Berghuizerbad Nationale competitie 3 A en B groep  
16-02-19    Heerenveen   ZMC Masters  
17-02-19    Eindhoven   Limietwedstrijd 50m Jun/Jeugd/Sen  
22-02-19    Eindhoven   PSV int.talent trophy Jun/Jeugd/Sen  
23-02-19    Eindhoven   PSV int.talent trophy Jun/Jeugd/Sen  
23-02-19   Nijmegen   Limietwedstrijd 50m Jun/Jeugd/Sen  
24-02-19    Eindhoven   PSV int. talent trophy Jun/Jeugd/Sen  
             
02-03-19    Vaassen De Koekkoek Minioren-juniorencircuit 3 A/B en Min/Jun  
09-03-19  14:00  Wapenveld Berghuizerbad Meerkamp deel 4 Jun/Jeugd/Sen